Rehabilitacja Łomża

Profesjonalna rehabilitacja dla Twojego zdrowia

Pomagamy zapomnieć o bólu i trudnościach z poruszaniem się. Zadbamy poprzez rehabilitację o przywrócenie pełnej sprawności i zdrowia po kontuzjach, interwencjach chirurgicznych czy chorobach neurologicznych. Pomagamy eliminować wady postawy oraz dolegliwości bólowe spowodowane siedzącym trybem życia.
2

EFEKTY

 • Redukcja bólu
 • Redukcja stanów zapalnych
 • Przyspieszenie procesu rekonwalescencji
 • Poprawa równowagi i koordynacji
 • Poprawa postawy ciała
 • Lepsza koordynacja ruchowa
 • Poprawa komfortu i jakości życia
Untitled design

SCHORZENIA

 • Bóle kręgosłupa
 • Nerwobóle (np. rwa kulszowa, rwa udowa)
 • Zespoły bólowe po urazach
 • Zespoły bólowe po operacjach
 • Bóle stawów
 • Migrena
 • I wiele innych...

Jak pracuje terapeuta?

Terapeuta pracuje w sposób kompleksowy, dostosowując swoje podejście do indywidualnych potrzeb i stanu funkcjonalnego każdego pacjenta. Przed przystąpieniem do terapii dokładnie ocenia stan zdrowia pacjenta oraz jego objawy, aby zrozumieć, jakie metody mogą być najbardziej skuteczne. W swoim wachlarzu narzędzi terapeutycznych posiadamy różnorodne techniki i metody, takie jak pinoterapia, masaż tkanek głębokich, metoda P-Dtr, terapia światłem czerwonym, fale uderzeniowa oraz drenaż limfatyczny. Korzystając z tych różnych technik oraz sprzętu terapeuta może zapewnić kompleksową opiekę, która obejmuje redukcję bólu, poprawę zakresu ruchu, relaksację mięśni, zmniejszenie stanów zapalnych oraz poprawę funkcji i komfortu ciała.

Dzięki indywidualnemu podejściu i szerokiemu zakresowi metod terapeutycznych, terapeuta może pomóc pacjentom w osiągnięciu optymalnego zdrowia i dobrej kondycji fizycznej.

Jak wygląda zabieg?

Wygląd zabiegu można podzielić na trzy główne etapy: wywiad, badanie i terapia.

Wywiad

W pierwszym etapie, czyli podczas wywiadu, terapeuta będzie zadawał pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia, historii chorób oraz objawów, które Cię dotykają. To ważne, aby uzyskać pełny obraz Twojego problemu i dostosować terapię do Twoich indywidualnych potrzeb.

Badanie

Następnie przechodzimy do etapu badania, podczas którego terapeuta dokładnie zbaduje obszar objęty problemem. Może to obejmować ocenę ruchomości stawów, sprawdzenie siły mięśniowej oraz przeprowadzenie testów funkcjonalnych, aby lepiej zrozumieć, co może być przyczyną Twoich dolegliwości.

Leczenie

Ostatni etap to terapia, w którym terapeuta stosuje odpowiednie techniki terapeutyczne, takie jak masaż, manipulacje stawów, ćwiczenia terapeutyczne czy terapia światłem czerwonym, w zależności od Twoich potrzeb i zdiagnozowanych problemów. Celem terapii jest złagodzenie bólu, poprawa funkcji ciała oraz przywrócenie pełnej sprawności.

Wsparcie w powrocie do pełnej sprawności ruchowej dzięki rehabilitacji

 • W naszej codziennej pracy pomagamy pacjentom zapomnieć o bólu i trudnościach z poruszaniem się. Zadbamy poprzez rehabilitację o przywrócenie do pełnej sprawności i zdrowia po kontuzjach, interwencjach chirurgicznych czy chorobach neurologicznych. Pomagamy eliminować wady postawy oraz dolegliwości bólowe spowodowane siedzącym trybem życia. Zwłaszcza ostatnim czasem bardzo często w związku z popularnym home office i brakiem ruchu przychodzą do nas osoby którym potrzebna jest rehabilitacja kręgosłupa.
 • Kładziemy mocny nacisk na edukację pacjentów – uczymy jaką postawę przyjmować na co dzień oraz jak przygotować się do wysiłku fizycznego, aby eliminować ryzyko wystąpienia kontuzji i przeciążeń.
 • Praca z pacjentem w gabinecie rehabilitacyjnym to dla nas pierwszy krok do poprawy jego sprawności. Aby zapewnić pełen sukces terapii i utrwalić jej efekty, pomagamy pacjentom pracować nad zmianą ich wzorców ruchowych. Nikt z nas nie jest przecież tylko chorą ręką lub nogą bądź samym bolącym kręgosłupem. Nasz organizm jest złożony z wielu elementów, których prawidłowe funkcjonowanie może zapewnić jedynie zrównoważona rehabilitacja.
 • Terapia to nie wszystko. Dlatego nie pozostawiamy pacjenta bez odpowiedzi, przekazujemy całą obszerną wiedzę na temat schorzenia, szczegółowo opisujemy kolejne etapy leczenia. Każdy pacjent wychodzi z naszego gabinetu z konkretnymi zaleceniami i wskazówkami, których stosowanie ma zapobiec nawrotom dolegliwości i lepszym stanem zdrowia.

Umów się na wizytę:

Pomogliśmy już niezliczonej liczbie pacjentów. Daj sobie pomóc.

Ból nie daje Ci funkcjonować?

Zadowoleni pacjenci

 • Izabela
  Świetny specjalista, bardzo dobra atmosfera, krótki czas oczekiwania na wizytę. Potrzebowałam kogoś do rehabilitacji po operacji kręgosłupa lędźwiowego i nie mogłam trafić lepiej. Bardzo dobre podejście do pacjenta, szeroki zakres wykonywanych zabiegów. Polecam serdecznie
  Izabela
 • Maciek Dardziński
  Jestem niezmiernie zadowolony z mojego doświadczenia z Wojciechem jako moim fizjoterapeutą. Jego praca zastosowana metodą P-Dtr przyniosła niesamowite rezultaty i znaczącą ulgę mojemu ciału.
  Maciek Dardziński
 • Maciej Lis
  Profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność sprawiają, że z pełnym przekonaniem polecam usługi Wojciecha każdemu, kto poszukuje skutecznej terapii fizjoterapeutycznej. Dzięki niemu odzyskałem pełnię zdrowia i radość z życia, za co jestem niezmiernie wdzięczny.
  Maciej Lis
 • Krystyna Babińska
  Od samego początku Wojciech wykazał się nie tylko wiedzą i umiejętnościami zawodowymi, ale także empatią i troską o moje samopoczucie. Przedstawiał mi każdy etap terapii w sposób jasny i zrozumiały, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć przyczyny moich dolegliwości i jaką rolę odgrywa metoda P-Dtr w ich leczeniu.
  Krystyna Babińska
 • Bożena Wysocka
  Wojciech Dymek to absolutny mistrz fizjoterapii! Jego profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie są niesamowite. Dzięki niemu wreszcie pozbyłam się bólu pleców, którego nie mogłam pokonać od lat. Polecam go każdemu z całego serca!
  Bożena Wysocka
 • Wioletta Osowska
  Nie mogę sobie wyobrazić lepszego fizjoterapeuty niż Wojciech Dymek! Jego wiedza i umiejętności są nie do pobicia. Zawsze słucha uważnie moich problemów i dostosowuje terapię do moich potrzeb. Dzięki niemu odzyskałem sprawność i pewność siebie
  Wioletta Osowska
 • Dorota Świeczkowska
  Wizyta u pana Wojciecha Dymka to czysta przyjemność! Jego podejście do pacjenta jest wyjątkowe - zawsze pełne empatii i zrozumienia. Efekty terapii są niesamowite - moje dolegliwości ustąpiły, a ja znów mogę cieszyć się aktywnością fizyczną.
  Dorota Świeczkowska

5.0

Średnia opinia pacjentów.

Ból Spowodowany Urazem Lub Schorzeniem

Ból jest sposobem organizmu na poinformowanie Cię, że coś jest nie tak. Jeśli odczuwasz ból, może on być spowodowany urazem, chorobą lub schorzeniem. Nawet jeśli nie odczuwasz żadnych dolegliwości, możesz skorzystać z fizjoterapii – zwalcza ona ból i zapobiega nawrotom urazów, a także poprawia funkcjonowanie różnych organów.

Ból Pleców

Jeśli cierpisz z powodu bólu pleców, sztywnych stawów lub jakichkolwiek niedogodności wynikających z Twojego wieku, oferujemy szereg usług, które pomogą Ci odzyskać swoje życie. Oferujemy szeroką gamę zabiegów dla pacjentów w każdym wieku i o różnym stanie zdrowia. Spotkaj się z jednym z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc.

Czym Zajmuje Się Fizjoterapeuta?

Fizjoterapia to zawód o wielu twarzach. Składa się z szerokiego spektrum wykwalifikowanych specjalistów, którzy współpracują ze sobą w celu poprawy funkcji narządu ruchu i aktywności życiowej. Fizjoterapeuta jest osobą przede wszystkim odpowiedzialną za diagnostykę, leczenie i rehabilitację funkcji narządu ruchu i czynności życiowych. Fizjoterapeuta jest odpowiedzialny za kompleksową opiekę nad pacjentami, w tym za działania rehabilitacyjne, które mogą być niezbędne do utrzymania optymalnego stanu zdrowia, zapobiegania chorobom lub urazom, a także wspomagania powrotu do zdrowia po przebytej chorobie lub urazie.