Kim jesteśmy?

NASZA MISJA​

Jako wykwalifikowani doświadczeni specjaliści pomagamy pacjentom odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie. Stosujemy metody leczenia potwierdzone naukowo i oparte na dowodach, aby skutecznie rozwiązywać problemy zdrowotne naszych pacjentów. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby dowiedzieć się, jak nasze usługi mogą sprawić, że znów poczujesz się sobą.

Wywiad
Diagnostyka
Terapia
Previous
Next

Zaufaj nam

HOLISTYCZNA FIZJOTERAPIA

Do diagnostyki i leczenia używamy kompleksowego podejścia, wspartego metodami terapeutycznymi, jak P-DTR, fizjoterapia, terapia manualna, masaż, pinoterapia jak i inne metody mające na celu poprawę Twojego zdrowia.

Pomagamy w problemach: stanów zapalnych narządu ruchu, stany po kontuzjach i urazach, bóle niewiadomego pochodzenia, problemy natury emocjonalnej, stany po zabiegach operacyjnych, bóle głowy, ograniczona ruchomość.

Opinie zadowolonych klientów

Co o nas mówią?

Do Pani Asi trafiłam z bólem kolana. Kilka spotkań i zapomniałam o towarzyszącym mi na codzień bólu. Z czystym sumieniem polecam ten gabinet.
Irena L.
Opinia z Facebooka
Ból kręgosłupa nie pozwalał mi na podróżowanie. Gdyby nie Pan Wojciech, musiał bym zrezygować ze swojej pasji. Jeżeli nadal się zastanawiasz jakiego fizjo wybrać, to Pan Wojciech będzie strzałem w dziesiątke!
Adam B.
Opinia z Facebooka

Dołącz do nas
Odbierz -10% na jedną wizytę!

Bądź na bieżąco

Subksrybuj i odbierz 10% rabatu na jedną wizytę!