fbpx

O nas

O Para Leczy

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu bólu

Otworzyliśmy gabinet w Łomży, aby pomóc Wam wrócić do robienia tego, co kochacie- bezboleśnie.

Jako specjalistyczny zespół fizjoterapeutów, specjalizujemy się w pomocy osobom z „chronicznym” lub „niewyjaśnionym” bólem. Stosując rewolucyjne podejście, wykorzystujemy najnowsze techniki, aby pomóc Ci zrozumieć Twój BÓL.

Para Leczy

Asia i Wojtek

Pomagamy również pacjentom, poprzez regularne publikowanie wskazówek i instrukcji dotyczących zdrowia na mediach społecznościowych i blogu.

Kliknij poniższy link, aby umówić się z nami na rozmowę, na której uzyskasz porady dotyczące konkretnie TWOJEGO problemu.
0
Skutecznych
usług
0 +
Lat nauki
0 +
Zadowolonych klientów
0
Prestiżowych szkoleń

Co nas wyróżnia?

Zmęczeni obecnymi metodami leczenia bólu, Para Leczy oferuje skuteczne i innowacyjne podejście do osób, które mają już dosyć cierpienia.

Jesteśmy dumni, że pracujemy inaczej, a w gabinecie często pacjenci mówią nam „to magia”. Zamiast tradycyjnych metod, takich jak masaż (których zapewne już próbowałeś), używamy wiodących na świecie technik neurologicznych, aby ocenić i dowiedzieć się, dlaczego Twój Układ Nerwowy powoduje ból w Twoim ciele (nie tylko pocieranie bolącego fragmentu)

Jako wyszkoleni fizjoterapeuci, odkryliśmy, że w pewnym odsetku pacjentów niektóre techniki przynosiły efekt, a u niektórych zupełnie odwrotnie. To zaciekawienie poprowadziło nas do ciągłej nauki oraz samorozwoju u boku najlepszych uczonych neurologii.

Z dumą możemy napisać, że nasz gabinet jako jeden z nielicznych w Polsce oferuje kompleksową terapię metodą P-Dtr, nauczaną przez dr Jose Palomara MD
Kwalifikacje P-Dtr

P-Dtr Global

Nasze usługi

Efektywne w walce z bólem

Jak to działa?

Pozbądź się bólu z NAMI

Wybierz Terapeutę
przyjdź na terapię
Uzyskaj ulgę
Adres

Sikorskiego 201, Łomża

Telefon:

Wojciech: +604 716 128
Joanna: +665 064 377

Email

gabinet@paraleczy.pl

Nasz Blog

Najnowsze Wpisy

metoda P-Dtr Łomża

Metoda P-dtr – Jedna z nielicznych holistycznych terapii pacjenta. Jak stare urazy nawet te sprzed 20 lat mogą rzutować na dolegliwości pacjenta w okresie późniejszym,

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny Łomża

Drenaż limfatyczny Łomża to jedna z metod oddziaływania na układ chłonny Twojego organizmu, która sprawdza się zarówno aspektach leczniczych jak i kosmetycznych. Głównym zadaniem masażu limfatycznego jest poprawa krążenia krwi oraz zmniejszenie obrzęków.

Zadowoleni Pacjenci

"Ogromna wiedza medyczna, pełen profesjonalizm, a przy tym indywidualne podejście do każdego i realna chęć pomocy. Wszystko wytłumaczone, należy tylko stosować się do zaleceń 😃"
"Nie mogę uwierzyć jak szybko można naprawić nawracający bolący bark 💪 Asia jest mistrzem, potrafi wytłumaczyć skąd się bierze dolegliwość, co robić aby jej uniknąć w przyszłości, a atmosfera? Nie do podrobienia 😎 Będę wracał!"
small_c_popup.png

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj nasze najlepsze porady dotyczące zdrowia oraz odbieraj kody rabatowe