fbpx
Para Leczy

Fala Uderzeniowa
Zdrowe i piękne ciało

Fala uderzeniowa Łomża

Nowoczesny sprzęt do leczenia bólu emitujący falę akustyczną.

Piękno

Zdrowie

Cennik:

5/5

Gabinet Para Leczy

Diagnostyka i Leczenie bólu

Profesjonalna diagnoza i plan terapii

Fala uderzeniowa - innowacyjne rozwiązanie w leczeniu bólu i kontuzji

W naszej pracy skupiamy się na leczeniu bólu i kontuzji poprzez wykonanie zabiegu fali uderzeniowej. Jest to innowacyjna metoda, która korzysta z fal dźwiękowych o wysokiej energii, które przyspieszają proces gojenia i redukują ból.

Co to jest Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to skuteczne narzędzie w leczeniu różnych schorzeń, takich jak zapalenie stawów, choroby zapalne mięśni, zapalenie ścięgien, a także bóle kręgosłupa i stawów. Fala uderzeniowa może pomóc również w leczeniu chorób zwyrodnieniowych, np. zmian zwyrodnieniowych stawów, a także w przypadku rwy kulszowej, przepukliny dysku i zespołu cieśni nadgarstka.

Edukacja pacjenta o właściwej profilaktyce

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na edukację pacjentów, uczy ich właściwej profilaktyki i zasad właściwego postępowania po zabiegu. Dzięki temu nasi pacjenci są w stanie utrzymać i wzmocnić efekty leczenia, a także uniknąć nawrotów choroby.

Przekazujemy wiedzę pacjentom

Terapia to nie wszystko. Dlatego nie pozostawiamy pacjenta bez odpowiedzi, przekazujemy całą obszerną wiedzę na temat schorzenia, szczegółowo opisujemy kolejne etapy leczenia. Każdy pacjent wychodzi z naszego gabinetu z konkretnymi zaleceniami i wskazówkami, których stosowanie ma zapobiec nawrotom dolegliwości i lepszym stanem zdrowia.

Zadowoleni Pacjenci

Scroll to Top
small_c_popup.png

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj nasze najlepsze porady dotyczące zdrowia oraz odbieraj kody rabatowe