fbpx

Mgr Wojciech Dymek

Fizjoterapia i Diagnostyka

Specjalista w diagnostyce układu nerwowego

Wojciech specjalizuje się w diagnostyce dysfunkcji w obrębie układu nerwowego, rehabilitacji pooperacyjnej i pourazowej kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Jej pracę charakteryzuje holistyczne podejście do człowieka, traktowanie każdego pacjenta indywidualnie oraz skupianie się na funkcjonowaniu jego organizmu jako całości.

Doświadczony w metodzie P-DTR

Jako jedna z pierwszych osób w Polsce ukończyła wszystkie poziomy szkolenia P-DTR (Proprioceptive-Deep Tendon Reflex) – nowatorskiej metody pozwalającej na bezbolesne, nieinwazyjne i co najważniejsze skuteczne leczenie dysfunkcji i przyczyn dolegliwości pacjentów. Podstawą terapii jest założenie, że źródłem dolegliwości jest przeciążony układ nerwowy i to nad nim należy się skupić.

Zafascynowany funkcjonowaniem ludzkiego organizmu

Inspiracją do ukończenia studiów z zakresu fizjoterapii na Białostockim Uniwersytecie Medycznym było zainteresowanie sposobem funkcjonowania naszego ciała, a szczególnie mózgu i układu nerwowego. Wojciech stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach fizjoterapeutycznych oraz czytając książki z zakresu fizjologii i anatomii układu nerwowego.

W wolnym czasie podróżuje i uprawia sport. Praca jest dla niej największą pasją, dlatego jest dla pacjentów niewyczerpanym źródłem wiedzy na temat funkcjonowania ich organizmów.

Previous slide
Next slide

W czym się specjalizuje?

Ukończone

Metoda P-DTR

Wspaniała metoda terapii manualnej, mająca na celu ZNALEŹĆ oraz WYELIMINOWAĆ prawdziwą przyczynę Twoich dolegliwości bólowych

Uniwersytet Medyczny

Ukończony 5 letni tok nauczania na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku

Kinesio University

Ukończone szkolenie w Kinesio University z zakresu kinesiotaping'u

Akademia Kinezjologii

Uczestnik kursów w Akademii kinezjologii

Scroll to Top
small_c_popup.png

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj nasze najlepsze porady dotyczące zdrowia oraz odbieraj kody rabatowe