fbpx
O Para Leczy

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu bólu

Otworzyliśmy gabinet w Łomży, aby pomóc Wam wrócić do robienia tego, co kochacie- bezboleśnie.

Jako specjalistyczny zespół fizjoterapeutów, specjalizujemy się w pomocy osobom z „chronicznym” lub „niewyjaśnionym” bólem. Stosując rewolucyjne podejście, wykorzystujemy najnowsze techniki, aby pomóc Ci zrozumieć Twój BÓL.
Pomagamy również pacjentom, poprzez regularne publikowanie wskazówek i instrukcji dotyczących zdrowia na mediach społecznościowych i blogu.

Kliknij poniższy link, aby umówić się z nami na terapię, na której uzyskasz porady dotyczące konkretnie TWOJEGO problemu.
0
Skutecznych usług
0
Prestiżowych szkoleń
0
Zadowolonych klientów

Co nas wyróżnia?

Zmęczeni obecnymi metodami leczenia bólu, Para Leczy oferuje skuteczne i innowacyjne podejście do osób, które mają już dosyć cierpienia.

Jesteśmy dumni, że pracujemy inaczej, a w gabinecie często pacjenci mówią nam „to magia”. Zamiast tradycyjnych metod, takich jak masaż (których zapewne już próbowałeś), używamy wiodących na świecie technik neurologicznych, aby ocenić i dowiedzieć się, dlaczego Twój Układ Nerwowy powoduje ból w Twoim ciele (nie tylko pocieranie bolącego fragmentu)

Jako wyszkoleni fizjoterapeuci, odkryliśmy, że w pewnym odsetku pacjentów niektóre techniki przynosiły efekt, a u niektórych zupełnie odwrotnie. To zaciekawienie poprowadziło nas do ciągłej nauki oraz samorozwoju u boku najlepszych uczonych neurologii.

Z dumą możemy napisać, że nasz gabinet jako jeden z nielicznych w Polsce oferuje kompleksową terapię metodą P-Dtr, nauczaną przez dr Jose Palomara MD
Kwalifikacje P-Dtr

P-Dtr Global

Nasze usługi

Efektywne w walce z bólem

Zadowoleni Pacjenci

Jak to działa?

Pozbądź się bólu z NAMI

Wybierz Terapeutę
przyjdź na terapię
Uzyskaj ulgę
Adres

Wyszyńskiego 2/4,
18-400 Łomża

Email

gabinet@paraleczy.pl

Nasz Blog

Najnowsze Wpisy

Scroll to Top
small_c_popup.png

Zapisz się do newslettera

Uzyskaj nasze najlepsze porady dotyczące zdrowia oraz odbieraj kody rabatowe